Fixtures     2021-2022   [all season]


Sunday 26th September 2021

Premier League
   Arsenal 16:30 Tottenham Hotspur
   Southampton 14:00 Wolverhampton Wanderers

Monday 27th September 2021

Premier League
   Crystal Palace 20:00 Brighton and Hove Albion

Tuesday 28th September 2021

EFL Trophy
  Round 1  Carlisle United 19:00 Everton XI
  Round 1  Colchester United 19:30 West Ham United XI
  Round 1  Forest Green Rovers 19:00 Brighton and Hove Albion XI
  Round 1  Oldham Athletic 19:00 Leeds United XI

Football League Championship
   Cardiff City 19:45 West Bromwich Albion
   Huddersfield Town 19:45 Blackburn Rovers
   Hull City 19:45 Blackpool
   Middlesbrough 19:45 Sheffield United
   Preston North End 19:45 Stoke City
   Queens Park Rangers 19:45 Birmingham City

Football League 1
   Burton Albion 19:45 Portsmouth
   Cambridge United 19:45 Gillingham
   Charlton Athletic 19:45 Bolton Wanderers
   Ipswich Town 19:45 Doncaster Rovers
   Milton Keynes 19:45 Fleetwood Town
   Morecambe 19:45 Lincoln City
   Oxford United 19:45 Accrington Stanley
   Plymouth Argyle 19:45 Crewe Alexandra
   Rotherham United 19:45 AFC Wimbledon
   Shrewsbury Town 19:45 Wycombe Wanderers
   Sunderland 19:45 Cheltenham Town
   Wigan Athletic 19:45 Sheffield Wednesday

National League Premier
   Altrincham 19:45 King's Lynn Town
   Bromley 19:45 Grimsby Town
   Woking 19:45 Chesterfield

National League North
   Chorley 15:00 Bradford Park Avenue
   York City 19:45 Hereford

National League South
   Chippenham Town 19:45 Ebbsfleet United

Wednesday 29th September 2021

Football League Championship
   Barnsley 19:45 Nottingham Forest
   Derby County 19:45 Reading
   Fulham 19:45 Swansea City
   Luton Town 19:45 Coventry City
   Millwall 19:45 Bristol City
   Peterborough United 19:45 AFC Bournemouth

Friday 1st October 2021

Football League Championship
   Stoke City 19:45 West Bromwich Albion

Saturday 2nd October 2021

Premier League
   Brighton and Hove Albion 17:30 Arsenal
   Burnley 15:00 Norwich City
   Chelsea 15:00 Southampton
   Leeds United 15:00 Watford
   Manchester United 12:30 Everton
   Wolverhampton Wanderers 15:00 Newcastle United

Football League Championship
   AFC Bournemouth 15:00 Sheffield United
   Barnsley 15:00 Millwall
   Birmingham City 15:00 Nottingham Forest
   Blackpool 15:00 Blackburn Rovers
   Cardiff City 15:00 Reading
   Coventry City 12:30 Fulham
   Derby County 15:00 Swansea City
   Hull City 15:00 Middlesbrough
   Luton Town 15:00 Huddersfield Town
   Peterborough United 15:00 Bristol City
   Queens Park Rangers 15:00 Preston North End

Football League 1
   AFC Wimbledon 15:00 Burton Albion
   Accrington Stanley 15:00 Ipswich Town
   Bolton Wanderers 15:00 Shrewsbury Town
   Cheltenham Town 15:00 Rotherham United
   Crewe Alexandra 15:00 Cambridge United
   Doncaster Rovers 15:00 Milton Keynes
   Fleetwood Town 15:00 Charlton Athletic
   Gillingham 15:00 Wigan Athletic
   Lincoln City 15:00 Plymouth Argyle
   Portsmouth 15:00 Sunderland
   Sheffield Wednesday 15:00 Oxford United
   Wycombe Wanderers 15:00 Morecambe

Football League 2
   Bradford City 15:00 Rochdale
   Bristol Rovers 15:00 Swindon Town
   Carlisle United 15:00 Forest Green Rovers
   Colchester United 15:00 Salford City
   Exeter City 15:00 Walsall
   Mansfield Town 15:00 Barrow
   Newport County 15:00 Scunthorpe United
   Northampton Town 15:00 Sutton United
   Oldham Athletic 15:00 Harrogate Town
   Port Vale 15:00 Leyton Orient
   Stevenage 15:00 Hartlepool United
   Tranmere Rovers 15:00 Crawley Town

National League Premier
   Aldershot Town 15:00 Wrexham
   Barnet 15:00 Halifax Town
   Chesterfield 15:00 Yeovil Town
   Dagenham and Redbridge 15:00 Altrincham
   Eastleigh 17:20 Boreham Wood
   Grimsby Town 15:00 Dover Athletic
   Maidenhead United 15:00 King's Lynn Town
   Notts County 15:00 Woking
   Solihull Moors 15:00 Southend United
   Torquay United 15:00 Wealdstone
   Weymouth 15:00 Stockport County

Sunday 3rd October 2021

Premier League
   Crystal Palace 14:00 Leicester City
   Liverpool 16:30 Manchester City
   Tottenham Hotspur 14:00 Aston Villa
   West Ham United 14:00 Brentford

Tuesday 5th October 2021

EFL Trophy
  Round 1  AFC Wimbledon 19:45 Crystal Palace XI
  Round 1  Accrington Stanley 19:45 Leicester City XI
  Round 1  Barrow 19:45 Fleetwood Town
  Round 1  Bolton Wanderers 19:00 Liverpool XI
  Round 1  Burton Albion 19:00 Aston Villa XI
  Round 1  Charlton Athletic 19:00 Southampton XI
  Round 1  Cheltenham Town 19:00 Exeter City
  Round 1  Crawley Town 19:00 Leyton Orient
  Round 1  Crewe Alexandra 19:00 Wigan Athletic
  Round 1  Gillingham 19:00 Ipswich Town
  Round 1  Harrogate Town 19:45 Newcastle United XI
  Round 1  Hartlepool United 19:00 Morecambe
  Round 1  Lincoln City 19:00 Sunderland
  Round 1  Mansfield Town 19:00 Sheffield Wednesday
  Round 1  Milton Keynes 19:00 Wycombe Wanderers
  Round 1  Northampton Town 19:00 Walsall
  Round 1  Oxford United 19:45 Stevenage
  Round 1  Port Vale 19:00 Rochdale
  Round 1  Rotherham United 19:00 Scunthorpe United
  Round 1  Salford City 19:00 Tranmere Rovers
  Round 1  Shrewsbury Town 19:00 Wolverhampton Wanderers XI

National League Premier
   Altrincham 19:45 Grimsby Town
   Boreham Wood 19:45 Torquay United
   Bromley 19:45 Weymouth
   Dover Athletic 19:45 Aldershot Town
   Halifax Town 19:45 Notts County
   King's Lynn Town 19:45 Barnet
   Southend United 19:45 Eastleigh
   Wealdstone 19:45 Solihull Moors
   Woking 19:45 Dagenham and Redbridge
   Wrexham 19:45 Chesterfield
   Yeovil Town 19:45 Maidenhead United

Friday 8th October 2021

Football League 2
   Tranmere Rovers 19:45 Colchester United

Saturday 9th October 2021

Football League 1
   Accrington Stanley 15:00 Fleetwood Town
   Charlton Athletic 15:00 Rotherham United
   Crewe Alexandra 15:00 Doncaster Rovers
   Ipswich Town 15:00 Shrewsbury Town
   Milton Keynes 15:00 AFC Wimbledon
   Morecambe 15:00 Cambridge United
   Plymouth Argyle 15:00 Burton Albion
   Portsmouth 15:00 Cheltenham Town
   Sheffield Wednesday 15:00 Bolton Wanderers
   Sunderland 15:00 Oxford United
   Wigan Athletic 15:00 Lincoln City
   Wycombe Wanderers 15:00 Gillingham

Football League 2
   Barrow 15:00 Leyton Orient
   Bristol Rovers 15:00 Carlisle United
   Forest Green Rovers 12:00 Swindon Town
   Harrogate Town 15:00 Scunthorpe United
   Hartlepool United 15:00 Northampton Town
   Mansfield Town 15:00 Oldham Athletic
   Newport County 15:00 Bradford City
   Rochdale 15:00 Crawley Town
   Stevenage 15:00 Exeter City
   Sutton United 15:00 Port Vale
   Walsall 15:00 Salford City

National League Premier
   Altrincham 15:00 Maidenhead United
   Boreham Wood 15:00 Dagenham and Redbridge
   Bromley 15:00 Torquay United
   Dover Athletic 15:00 Barnet
   Halifax Town 15:00 Weymouth
   King's Lynn Town 15:00 Solihull Moors
   Southend United 15:00 Chesterfield
   Stockport County 15:00 Aldershot Town
   Wealdstone 15:00 Eastleigh
   Woking 15:00 Grimsby Town
   Yeovil Town 15:00 Notts County

National League North
   Alfreton Town 15:00 AFC Fylde
   Blyth Spartans 15:00 Chorley
   Darlington 15:00 Hereford
   Farsley Celtic 15:00 Curzon Ashton
   Gateshead 15:00 Boston United
   Gloucester City 15:00 Bradford Park Avenue
   Guiseley 15:00 Leamington
   Kettering Town 15:00 Chester City
   Kidderminster Harriers 15:00 Brackley Town
   Spennymoor Town 15:00 Telford United
   York City 15:00 Southport

National League South
   Braintree Town 15:00 St Albans City
   Chippenham Town 15:00 Welling United
   Dartford 15:00 Hungerford Town
   Dorking Wanderers 15:00 Bath City
   Dulwich Hamlet 15:00 Billericay Town
   Hampton & Richmond Borough 15:00 Chelmsford City
   Havant and Waterlooville 15:00 Concord Rangers
   Hemel Hempstead Town 15:00 Oxford City
   Maidstone United 15:00 Eastbourne Borough
   Slough Town 15:00 Ebbsfleet United